Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - L'OREAL EXCELLENCE Creme...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-22, 07:27   #145
iwonkaf1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9
Dot.: L'OREAL EXCELLENCE Creme...

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Charms - jesli jest napisane, ze nie mozesz uzyc odcienia po deokoloryzacji tzn ze jest to odcien rozjasniajacy, i loreal robi taka adnotacje, zebys wlosow nie zniszczyla. Wiadomo, ze jak nalozysz dekoloryzator (oni przez to maja na mysli rozjasniacz) a na to farbe rozjasniajaca to wlosy ci sie zniszcza a potem bedziesz zla na marke i wiecej nie kupisz - przypuszczam, ze przez to robia adnotacje. U mnie takie adnotacje tez sa, ale jest dodane, ze po 3 czy 4 tygodniach po dekoloryzacji mozesz uzyc tego odcienia (nr na feriip01 jest taka notka - skandynawii nie uzywalam - podaje tylko przykladowo). No i nie rozjasnia Ci sie za bardzo na pewno. Co do roznicy miedzy liniami - excellence jest lagodniejsza dla wlosow, a preference silniej rozjasnia.

Iwonka - nie wiem jak wyglada faktycznie kolor. Berlin to ten odcien http://images.chemistdirect.co.uk/im...rlin_26300.jpg ?
Nie wiem czy 10.21 da rade, moze lepiej o1? Jak masz teraz poziom 8 a chcesz 9 to lepiej rozjasnic 01 a potem dobrac odcien jaki chcesz miesiac pozniej. Jaki ty wlasciwie chcesz odcien?
TLU dzięki za odpowiedź, wstawię dziś fotkę z aktualnym kolorem włosów po tym Berlin, tak to ten odcień,który myślisz tylko on mi rozjaśnił włosy tylko o jeden ton, więc teraz mam sądzę włosy na poziomie 7 a wystarczył by mi 8, na 9 też bym się nie obraziła.........Tym 01 bałabym się robić jest super jasny. Myślałam o farbach, które zaczynają się od 10,.... i chcę mieć ciepły odcień, naturalny, może być beżowy ale nie popielaty, zimny. Myślałam też o Castingu 10.13 ten piaskowy, ma chyba taki ciepły beżowy odcień, a Casting piszą, że rozjaśnia do 2 tonów.
Jak wstawię fotkę to będziesz bardziej zorientowana. dzięki z góry
iwonkaf1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując