Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-08-12, 16:04   #875
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
hmm... ja mam clinique almost powder w kolorze chyba nr 3. jest on ciut ciemniejszy od mojej skory, ale mimo wszystko sie stapia i nadaje jej po prostu troche zdrowszy odcien. a lavera w kompakcie to troche inna bajka - w ogole to taki kremowy kompakt, taka pasta... jak korektor. ale sie raczej nie bedzie tak stapial, a dwa kolory tylko do wyboru... i ten jasniejszy moze i jest dosc jasny, ale w taki dla mnie nie do konca naturalny sposob. tzn nie nada mi takiego cieplego odcienia. musialabym jednak na twarzy sprobowac, bo dlonie mam w troche innym kolorze
Ja kocham almostaDaje mi prawdziwy efekt twarzy z okładki.Używam też 03 i to już moje 8-9 pudełeczko.Tyle tylko,że teraz nie używam,bo przeszłam na naturalki.A skoro twierdzisz,że kompakt lavery jest jak korektor,pasta to odechciało mi się go zamawiać
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora