Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-20, 11:21   #3709
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość

grażka
[/B]Własnie się przez wstęp na włosowym przebiłam i spróbuję zastosować A powiedz, próbował się syn do rad stosować? Jak mu wyszło?
Przede wszystkim mój mały men jest przeszczęśliwy , że się jego włosami zajęłam (który miś tego nie lubi?). Jak zwykle nie cierpi chodzić ze mną na zakupy tak tym razem bez protestu wędrował ze mną do Rossmana i Natury w poszukiwaniu odpowiednich kosmetyków do włosów -wyczytanych na wizażu oczywiście .Młody zapuszcza włosy i na tym etape wyglądał jak Jimi Hendriks - kręcone suche sztywne włosy stały mu pod kątem prostym do skóry glowy . A ze jest w wieku kiedy wygląd własny zaczyna nabierać znaczenia poddaje się moim wskazówkom bez protestów i jego włosy zaczynają wyglądać lepiej. Nie są już takie nasrożone i twarde. Musi być zadowolony z moich działań bo w ostatnią sobote upomniał się o olej do olejowania

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Grazka, z lumiere miałam vv i cashmiere, mój kolor to 1 porcja LM golden i 2 porcje light golden. Próbowałam tez edm, pixie, rhea..... różne formuły, z reguły udawało mi sie znaleźć kolor, ale po prostu te minerały na mnie nie chca sie trzymac - wałkują sie, warzą, świecę się po nich bardzo szybko. Żadne primery (czy te danego producenta minerałów, czy inne: bambus, puder perłowy, jedwabny) nie pomagają.
Ja wiem, że jest jeszcze dużo firm produkujących podkłady mineralne , ale trochę sie czuje zniechęcona.... chociaż od 2 dni mam jazdę na meow całę szczęście nie zamawiałam i nie mam zamiaru sama zamawiać z zagranicy (jakieś granice musze sobie wyznaczyć!), na wizażu obecnie wspólnych zakupów nie ma (znaczy sie troche mi szkoda i mnie skręca ).
Ja uzywam LM warm , zobaczę (po pracy ) co mi z żółtków na półkach zalega . Przydało by się zdiagnozować powody świecenia. Czy masz generalnie tłustą cerę czy przesuszoną i dlatego wydziela więcej sebum . Podstawą by po minerałach się nie świecić jest dobre nawilżenie skóry - treściwy krem na noc i coś lżejszego pod minerały. Nie jest to łatwe dla sucharków bo minerały dodatkowo podsuszają.
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2011-10-20 o 11:29
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora