Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-10, 10:51   #408
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
kożuszki mi w ogóle nie podobają się ale najważniejsze że Novelove zachwycona

indiańskie koturny

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------



ja też nie lubię z podeszwą od trapera
Mi sie te buty podobają właśnie, tylko wolałabym gdyby zamiast tego kożuszka była zwykła skórka i już
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość



to witaj w klubie ja przez całe zycie dorobiłam się dwóch dziurek-w dwoch 6tkach
jakis czas temu juz to było. Teraz staram się bardzo dbać o zabki..zainwestowałam w taki zestaw Oral B szczoteczka z irygatorem http://www.oralb.com/pl/products/pro...wer&pid=oxyjet , który naprawdę polecam, bo sama nitka i płukanie wymiekają przy działaniu tego irygatora przetestowałam z chipsami w miare mozliwosci myje po kazdym posiłku,w miescie mam zawsze skladana mini szczoteczke i paste
Ja kiedyś miałam tylko 2 dziurki, a ostatnio sie dorobiłam w sumie 4, ale wszystkie malutkie i szybko wyleczone Ale u mnie to ciezko bo ja na dole mam bardzo stłoczone zęby i ciężko każdy zakamarek wyczyścić, niby nitką dentystyczną zawsze robie ale i tak ciezko

Teraz to wogóle mam masakre, boli mnie dziąsło obok 8, tylko żeby było weselej to sie czuje jakby mi 9 wyrastała Prawie na samym policzku boli od 3 dni już I nie wiem czy mi po prostu ta 8 znowu odrobinke wyrasta czy sie cos innego paprze
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora