Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-17, 18:23   #817
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Absurdalna07 Pokaż wiadomość
Załącznik 4782579

Załącznik 4782580

Załącznik 4782581

Załącznik 4782582

Załącznik 4782583

Załącznik 4782584

Załącznik 4782585

Załącznik 4782586

Załącznik 4782587

Załącznik 4782593

Tak, niestety myję włosy codziennie lub co 2 dni (wprawdzie nie szamponem, tylko odżywką, ale pewnie jedno i drugie ociepla kolor).
Taki delikatnie słomkowy kolor mi nie przeszkadza, choć wolałabym chłodny. A już na pewno nie chcę mieć przy odrostach rudawych...
Czy poziom 9 jest dużo ciemniejszy w Alfaparf od 10?
10.21 lub 9.21 szybciej się ociepli od popieli?

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:18 ----------


Postaram się za pół godz. coś wstawić. Mam kilka zdjęć, ale na jednych włosy wyglądają cieplej, na innych chłodniej.

Dodaję fotki, robione dzisiaj i wczoraj. Widać, że przy oknie, na części z nich dzięki temu jest widoczne, jak włosy wyglądają w świetle padającym od okna, a jak od drugiej strony.
W zasadzie zazwyczaj przy każdym farbowaniu (a farbuję Recitalami i zawsze albo odcienie chłodne, albo naturalne z poziomu 9, 10 lub superrozjaśniające 03, 01) problem mam taki, że gdzies po 2, 3 tygodniach przy odrostach włosy rudzieją, a reszta się ociepla. Najbardziej przeszkadza mi ten rudy blond przy odrostach, gdyby nie on, to nie przeszkadzałby mi ten słoneczny (?) blond na reszcie włosów. Mogą sobie być lekko żółtawe, byle nie robiły się miedziane przy skórze...
Ostatnie 2 zdjęcia robione w dniu farbowania Recitalem 03... Były za jasne jak dla mnie, ale pięknie chłodne i nie szare. Efekt zaczął znikać po ok. 10 dniach
poziom 9 jest ogolem zoltszy niz 10.
polecalabym ci ta 10 albo 10.1.
zrezygnuj z 21 bo one moga wychodzic zolto na odroscie. i szybciej sie ocieplaja jak wszelkie perly...

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Chciałam dzisiaj ufarbować włoski A10 + C10, więc od soboty ich nie myję. I co nawet odrobinę się nie przetłuściły Nie wiem czy się jeszcze wstrzymać z tym farbowaniem czy robić skoro dzisiaj mam więcej czasu





Oliwa z oliwek jak również kilka innych olei może zażółcać włosy Póki będziesz jej używać kolor będzie stawał się pożółkły...
farbuj dzis
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Jak mialam jasny blond chcialam chlodny.
Teraz chce zloty, a wiesz co...umylam 2 razy wlosy po fryzjerze i na popiel sie splukuja rudy zanika babie niedogodzisz a rudego typowo nie zrobie o taki trzeba dbać bardziej niz o blond...widzialam dzis babke ze spranym rudym, wyglada to koszmarnie, jakby zaniedbane. Oj nie musialabym latac co tydzien do fryzjera.
bo popiel bedzie ci jeszcze jakis czas wylazic to nie jest tak ze on ulecial ci w powietrze cierpliwosci
no te sprane rude, czerwienie czy fiolety sa koszmarne
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora