Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Generalna metamorfoza
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-31, 11:52   #20
rose_taylor
Przyczajenie
 
Avatar rose_taylor
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 8
Dot.: Generalna metamorfoza

Tak przeglądam wątki i wpadłam. Też przez to przechodziłam, w 1 liceum czułam się okropnie, ze względu na to, że wszystkie dziewczyny, które widziałam miały zdrową cerę (a nie tak jak ja, trądzikową), były zgrabne, z ładnym makijażem i no i najgorsze dla mnie - nosiły ubrania, w które ja chętnie bym wskoczyła, ale mnie na nie nie stać. Teraz, jak patrzę na fotki sprzed trzech lat, pstrykane mimochodem na wigilii klasowej - nie poznaję się. I jestem świadoma tego, jak bardzo się zmieniłam, nie tylko na zewnątrz, bo gruntowna zmiana nastąpiła we mnie. Chociaż teraz znowu się zamartwiam, bo jestem po wycięciu tarczycy i mam bliznę na szyi, która, niestety dla mnie jest krokiem w tył, znowu moja pewność siebie zostaje zachwiana, no ale my tu nie o tym. Wiesz co zrobiłam? Zawzięłam się pod koniec tej pierwszej klasy, postanowiłam skończyć z wizerunkiem szarej myszki, która nie potrafi wypowiedzieć własnej opinii na głos i którą można ignorować. Założyłam zeszyt, w którym zapisywałam jaka chciałabym być: bardziej pewna siebie, uśmiechnięta, twarda itp. Dążyłam do tego tak samo, jak do zmiany wizerunku. Do zeszytu dołączyłam folder, w którym gromadziłam fotki ciuchów i fryzur i makijaży, które mi się podobały. I tak, z krótkich włosów urosły mi długie, szare i czarne sweterki zamieniłam na inne kolory, spodnie coraz częściej zamieniały się w spódniczki, zaczęłam walczyć z trądzikiem i niechlujnym makijażem. Nauczyłam się czuć się ze sobą dobrze, zaakceptowałam pewne rzeczy, inne wyeliminowałam. Czuję się lepiej i wiem, że wyglądam lepiej. Ale zaczęłam od wewnątrz. Myślę, że to podstawa do 'generalnego remontu'. Nie chcę Ci czegoś narzucać, ale może pomogę swoją historią, bo wiem, jak ciężko się zmienić Myślę, że pytanie na forum, jaka fryzura jest dla ciebie odpowiednia nie ma sensu - to TY musisz poeksperymentować i czuć się dobrze, bo masz być SOBĄ. A jak raz nie wyjdzie - próbuj dalej - tak jak z zadaniem z matematyki, w końcu wyjdzie właściwy wynik =)

Jeeny, jeśli przeczytałaś to do końca, oznacza, że jesteś wytrwała
__________________
I am at the End of the Night...
rose_taylor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując