Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-04-16, 09:22   #29
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
A do mnie kiedyś przyszła w cztery licząc od wysłania [nie transakcji, tylko od daty ze stempla].

A nie ma takiego perłowego poblasku, jakby shimmera?

Witam się w nowym wątku

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
dzien dobry gaduly!
Jestes pewna?? Jak naloze na twarz to nie ma (tzn nie widac) ale jak wycisnę na rękę przed nalozeniem to widac delikatne świetliste drobinki, zobacz sobie pod słońce.

---------- Dopisano o 07:31 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

Mam nadzieje, ze nasza paczka z Japonii tez szybko dojdzie [COLOR="Silver"]

no właśnie kurczę nie ma drobinek jeszcze popatrzę pod słońce, ale w łazience mam halogeny i wczoraj w nocy włączyłam wszystkie światła i zero drobinek
Ale efekt po zmyciu był fajny No i na podróbę to nie wygląda w sumie, jak porównuje opakowanie moje z tymi w internecie. Czekam jeszcze na jednego zamiana od rubyruby w czerwonym opakowaniu (zamówiłam dla mamy) zobaczę, czy będzie różnica
Czy powinnam to reklamować u sprzedawcy?

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
To krem czy serum
Ale ta ginvera od sunshine vanila idzie z australii! :p dlatego tak długo
Nie, nie miałam innisfree mineral cover

Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2
nie no w sensie, to nie jest BB czyli kremo-serum pielęgnacyjne
a co do sunshine właśnie rano mi listonosz paczkę wręczył i szła z Malezji - ich znaczki pocztowe i stempelek z tamtejszej poczty
jakoś tak mi się wydawało, że miałaś to innsifree szukam porównania pomiędzy eco green tea a mineral cover właśnie i nigdzie nie mogę znaleźć
__________________
Wymianka
metice jest offline Zgłoś do moderatora