Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-12, 13:35   #1748
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
Ja jem owsiankę z suszonymi owocami i szału nie ma, syci i tyle.
Raczej nie obciążam mojej cery, moja pielęgnacja jest bardzo minimalistyczna.
Rano
-psikam twarz hydrolatem i ścieram resztę wacikiem, następnie aplikuję filtr
Wieczorem
-przemywam twarz olejkiem myjącym i wycieram ręcznikiem papierowym
-jeśli skóra zaczyna się zanieczyszczać biorę odrobinkę żelu Babydream i mieszkam z peelingiem ze skały wulkanicznej, przemywam jeszcze raz twarz olejkiem i wycieram ręcznikiem papierowym
-na sam koniec spryskuję twarz obficie hydrolatem i wycieram
-po 30minutach aplikuję Zorac na strefę T (codziennie lub co dwa dni, na policzki raz w tygodniu, maksymalnie dwa razy)
Raz w tygodniu
-robię peeling enzymatyczny z owoców tropikalnych
-nakładam spirulinę.

Moja skóra potrzebuję kwasów/retinoidów, bez tego zanieczyszcza się w błyskawicznym tempie na nosie i brodzie.
Aaa zapomnialam dodac, ze oprocz tego nie jem zadnych innych produktow mącznych. Jem tylko owsianke na sniadanie, a pozniej ani makaronu ani chleba , nic oprocz zrodwych rzeczy (zero cukru, sokow z kartonow, wlasciwie to w sklepie kieruje sie na stoisko z warzywami i owocami, ew miesem czy rybami, jem tez jaja, smietane i biale serki, rozne pestki, nasionka, owoce suszone, surowe ziola, rozne oleje, od swieta kromke chleba slonecznikowego). Chleb w moim przypadku jest najgorszy, gorszy od nabialu ktorego teraz nie unikam (oprocz mleka, serow zoltych i jogurtow z owocami).
Wczesniej tez nie wyobrazalam sobie by moja skora funkcjonowala bez kwasow/retinoidow ale im dluzej jestem na diecie tym lepiej sie dzieje. Owszem powstaja zaskorniki ale sa malutkie, prawie nie widoczne i nie ewoluuja do wulkanow czy mega krost. Jest ich zreszta coraz mniej.
Lubie kwasy, (chociaz u mnie powoduja wysypy) ale wg mnie to nie jest normalne zeby skora nie mogla bez nich funkcjonowac. To nie jest naturalne.Nie zastanawia Was to?
Ale oczywiscie nie krytykuje nikogo, kto w taki sposob walczy z tradzikiem kazdy sam decyduje co stosuje.
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora