Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-02, 15:29   #3135
alttari
Rozeznanie
 
Avatar alttari
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 656
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny obiecałam zdać relację z lakierów tifton, w piątek sobie robiłam...

wygrzebywanie z tej buteleczki porażka lakiery są nowe a już ją trzeba przechylać nie wiem co to będzie jak ich ubędzie tak się zastanawiam czy tam jest 5 ml może to kwestia butelki

zakładka z wolnego brzegu standardowo mi się nie utwardziła i lakier podkurczył się też odrobinę na samych końcach choć wydaje mi się, że mniej niż CZ (może coś z moją lapmą nie tak)

malowałam kolorami 30 cappuccino i 32 cameo niestety trzy warstwy były konieczne, (na jednej ręce starałam się dać grubiej i smugi się porobiły, na kolejnej ręce dawałam cienkie warstwy ale 3) zobaczymy jak będzie z innymi kolorami i jak ogólnie z trwałością myślę, że na bazie Gelish nie będzie problemów
Niestety muszę się z tym nie zgodzić. Owszem buteleczki nie są za najlepsze ale do tego się już przyzwyczaiłam. Tifton u mnie kryje przy 2 warstwach idealnie ( wyjątkiem jest numer 13) na bazie gelish i cnd nic się nigdy nie marszczy i nie ściąga. Prawdopodobie z twoją lampą jest coś nie tak. Mam i 30 i 32 są to popularne kolory i często je robię. Jeżeli chodzi o 29 to bardzo jasny kolor szary gdzieś kiedyś wstawiałam wzornik z nim.
__________________
już 20 kg mniej do celu jeszcze 14
alttari jest offline Zgłoś do moderatora