Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-14, 23:42   #4877
Patrycja Pieguska
Rozeznanie
 
Avatar Patrycja Pieguska
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 678
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ X

hej dziewczyny

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Małgosiu odżywki do włosów mają cudne! Argan, kokos, manuka, oliwa.
Szampony kiepskie, mydła mogły być mieć lepsze składy. Żel ze ślimakiem miałam, ale nie sprawdził się. Kusiły mnie peelingi do twarzy, ale w końcu nie wzięłam.

Ale to fluid w sensie krem odżywczy wiesz - taka nowa moda na nazywanie kremów fluidami... On nie koloryzuje, po prostu odżywia
no a ostatnio stałam i się gapiłam na doktorka organicznego i zapomniałam, co miałam wziąć, wreszcie nic nie wzięłam, polazłam do olejków i wyszłam z 7

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Cieszę się, że producenci mają na swoich stronach ceny. Łatwo sprawdzic, jakie marże w pl sobie narzucają sklepy.
Ja wszystko rozumiem, że każdy chce zarobić, ale bez przesady. Jak widzę narzutkę 300% to odechcewa mi takiego sklepu. Bo aż taka naiwna nie jestem i tu nie chodzi o stan portfela. Po prostu o zasady.
nie mam nic do dodania, bo nawet mi szkoda epitetów na te procenta

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Mnie wciąż brakuje tej dostępności! Mimo, że mieszkam w Wawie i nie powinnam narzekać, bo i tak tu jest więcej niż w innych miastach.
Marzy mi się WholeFoods w Polsce. To taki amerykański supermarket ze zdrową żywnością i ekologicznymi kosmetykami. Jak tam weszłam pierwszy raz to myślałam, że padnę z wrażenia. Nie wiedziałam, w którą alejkę wejść
Wyobrażacie sobie takie np. Tesco z ekologicznym jedzeniem, środkami czystości i kosmetykami?!
próbuję
chybabym tam koczowała


violka42
klikasz tylko "cytuj" i piszesz pod spodem, pod całym tekstem...
__________________
Kosmetyczna Wyspa
Patrycja Pieguska jest offline Zgłoś do moderatora