Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-28, 21:13   #2162
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez tenarr Pokaż wiadomość
dzięki za rady - mam wrazliwą skórę i OEPAROL w ogóle byłby wskazany do zażywania, mam zamiar się w niego zaopatrzyć. Kupię też Alantan. A co do wyglądu skóry - nie są to zajady, bo jest to trochę obok kącików ust i nie bolą tak jak tego typu przypadłość - to raczej farba "wyzarła" wysuszoną skórę przy ustach Wczoraj malowali mnie na czerwono i nie było już tak silnej reakcji. Myślę, ze farby same w sobie nie szkodzą bardziej niż makijaż, ale noszenie ich na sobie przez 10 godzin nie jest pez wpływu na skórę. Ale i tak jestem zaskoczona że moja skóra w większosci dobrze zareagowała na malowanie. (Gorzej z wczorajszym brokatem na czole). Piszę to między innymi dlatego, że wiele osób na wizażu interesuje się bodypaintingiem. Malowano mnie farbami Kryolan Aquacolor - te są świetne i farbami innej, tańszej firmy, ale włąsnie one były zdecydowanie mniej przyjazne dla skóry. taki mały off top.Pozdrawiam
proszę

jest olej wiesiołkowy w kapsułkach lub do picia
poza tym olej ogórecznikowy jest też niezły( w kapsułakch pod nazwą Biogal bądz Capivit hydrocontrol)

ja pisałam o kremie/mnaści Alnantan ale tej wzbogaconej (czyli Plus z Vitaminą A) to ten kup raczej,

p.s. o Kryolanie też słsyzałam że ma trwałe kosmetyki

pozd
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując