Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-06, 14:01   #2468
Agata83
Raczkowanie
 
Avatar Agata83
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 375
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część V.

Cytat:
Napisane przez kasiasiar Pokaż wiadomość
Fajny zbiorek
sliczna ta paletka z prawej strony, ta z fioletami
Ta po prawej ma tylko jeden róż wpadający w fiolet. Poza tym jest jasny róż. 3 środkowe to beż wpadający w róż z droninkami, jasny brąz i ciemniejszy chłodny brąz z drobinkami. Chyba zdjęcie przekłamuje kolory. Aczkolwiek ja uważam, że paletka jest bardzo fajna Te cienie pochodzą z nowej serii Inglota.

Cytat:
Napisane przez mmagdaa_p Pokaż wiadomość
Oo widzę mój ulubiony DW

A ta paletka clinique to jaki color forget me not ( czy jakoś tak ) bardzo ładna
Tak, to jest forget me not

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Super minimalizm! Dobrze kochana robisz, nic się nie marnuje. Napisz proszę coś o DW bo chcę go kupić gdy tylko będzie 30% zniżki w Sephorze Jesteś zadowolona?? Bardzo nastawiłam się na ten podkład.
Co do DW to jest to dobry pokład. Dobrze kryje, ładnie wygląda na twarzy. Aczkolwiek nie matuje mojej cery za bardzo. Ja zawsze miałam taki problem, że po paru godzinach w podkładzie twarz świeciła mi się niemiłosiernie, pomimo, że nie mam cery tłustej ale raczej mieszaną. No i ten podkład też sobie z tym nie poradził. Więc od jakiegoś czasu na codzień nakładam go tylko pod oczy i w okolice nosa (przy pomocy pędzelka do korektora ).

A co do minimalizmu to bardzo trudno wytrzymać gdy wokół tyle pokus
Agata83 jest offline Zgłoś do moderatora