Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-16, 18:20   #2001
jusia_00
Raczkowanie
 
Avatar jusia_00
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 170
GG do jusia_00
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Korektor light jest bardzo jasny i lekko zielonkawy, wiec pod pczy niezbyt sie nada.
Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
[/COLOR]jusia_00 mam wrażenie że zielony light trochę spod pudru przebija kolorem.. Zwłaszcza nakładany na jakieś pole na twarzy a nie punktowo. (w moim przypadku przy nosie i trochę koło brody) Myślałam, że moim ideałem będzie mix tego korektora i golden fairest, ale zielone trochę za bardzo się wybija na twarzy więc kombinuję dalej. (moja szyja czasami wydawała mi się zielonkawa to myślałam, że tak będzie ok.. spróbuję może zmieszać z podkładem w mniejszej proporcji, albo zmieszać golden z naturalem)
Dziękuję dziewczyny za opinie ja chyba w takim razie w ogóle zrezygnuje z korektora z AM na rzecz dodatkowej próbki podkładu

Napisałam też wcześniej podobną wiadomość do Annabelle i właśnie dostałam odpowiedź:
"Do stosowania pod oczy polecamy korektor w odcieniu medium, natomiast na zmiany trądzikowe light lub medium. Odcień light wpada delikatnie w odcień pistacjowy, co dodatkowo pomaga ukryć zaczerwienienia."

Tej pistacji się jednak obawiam :P malując się rano o 5 albo 6, mogę się nieopatrznie wycętkować
__________________
moje miejsce w sieci  http://wiecejpomyslownizczasu.blogspot.com/

Edytowane przez jusia_00
Czas edycji: 2013-12-16 o 20:28
jusia_00 jest offline Zgłoś do moderatora