Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Effaclar K La Roche-Posay - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-08-07, 10:06   #25
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: Effaclar k ??

Malinka24 napisał(a):
> Ja właśnie jestem w połowie tubki kremu Effaklar K i moge Ci powiedzieć że :
> Ja mam trądzik i u mnie nie wywułuje żadnego podraznienia więc tobie tym bardziej nie zaszkodzi. Ma on działanie lekko złuszczające i odnawiające naskórek więc wydaje mi się że powinien Ci pomoc w pozbyciu sie tych plamek na czole i brodzie. Co do kremu Lysanel Activ to miałam jego próbke i on jest raczej na zmiany typowo trądzikowe więc chyba lepszy dla ciebie będzie Effaklar K .Co do stosowania go to mozna zarówno rano jak i wieczorem. Nie bój sie o wysyp, napewno nie występuje przy stosowaniu tego kremu !!! Mam tylko do ciebie jedno pytanie dlaczedo napisałas że wiesz że kuracje można zacząć dopiero jesienią ??????????? według mnie nie ma znaczenia jaką mamy porę roku ja stosuje go teraz chodź mamy lato i jest dobrze !!

To jak to jest z tym Effaclarem? Czy jeśli przed okresem wychodzi mi kilka ropnych krostek, to mogę go stosować (od jesieni, rzecz jasna)? Dodam jeszcze, że mam też drobne przebarwienia (a może to blizny? Nie wiem... trudno ocenić bo zawsze są ślady po nowych wykwitach)po wypryskach. A zatem: Effaclar stosuje się na CAŁKOWICIE wyleczoną skórę (tzn. jak nic już nie "wyskakuje") czy można też na taką z pojedynczymi wypryskami?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując