Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów.Offtopowo część III.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-07, 09:12   #2078
zazula
Raczkowanie
 
Avatar zazula
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 224
Dot.: Powrót do NATURALNEGO KOLORU włosów (tylko!)

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
pije pokrzywe i kupilam maske wax, a Ty co stosujesz?
To ja też się melduję w tym wątku Mój odrost ma już ok. 5-6 cm i dobrze wiedzieć, że nie jestem sama
Mój naturalny kolor włosów to średni blond, ale przez ok. 2 lata rozjaśniałam włosy, żeby uzyskać efekt włosów "rozjaśnionych słońcem". Lubię jasne blondy, ale wolę zdrowe włosy, więc podjęłam decyzję o powrocie do naturalnego koloru włosów przez zapuszczenie. Całe szczęście mój odrost nie jest aż tak strasznie widoczny, ale obawiam się że to tylko dlatego, że odrost rozjaśnił się od słońca. Niestety zbliża się jesień i nie wiem, co zrobię, jeśli różnica między odcieniami będzie drastyczna...
Na szczęście Was znalazłam więc będę pytała o radę

Co do Tygrryski - też piję pokrzywę - dzięki temu włosy rosną znacznie szybciej i też używam maski Wax, ale tej oryginalnej, a nie tej do włosów blond - baaaaardzo pomaga w regenerowaniu włosów
__________________
"...aby mieć ładne usta, wypowiadaj miłe słowa, aby posiadać piękne oczy, poszukuj dobra w ludziach, aby mieć szczupłą figurę, podziel się swoim jedzeniem z głodnymi, aby posiadać wspaniałe włosy, pozwalaj dziecku przeczesywać je palcami raz dziennie..."

Audrey Hepburn
zazula jest offline Zgłoś do moderatora