Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Anty_KWC, czyli o bajkach, marketingu i oszustwach w przemyśle kosmetycznym
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-18, 00:52   #288
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: Anty_KWC, czyli o bajkach, marketingu i oszustwach w przemyśle kosmetycznym

Cytat:
Napisane przez dominikinha Pokaż wiadomość
wydawaj pieniadze na co chcesz ale jak juz mowilam nie probuj mi wmawiac ze jestem naiwna ofiara reklamy. i przy okazji uwazaj na co wydajesz bo jeszcze nie daj boze kupisz cos reklamowanego :p
noooo piękna złośliwość
i zauważ że nie powiedziałam że ktoś kto kupuje drogie kosmetyki jest naiwniakiem tylko ktoś kto kupuje tą nieszczęsną wazelinę za 20 zł. wazelina nie może być lepszej jakości. to po prostu wazelina. i naiwne jest uważanie za lepszej wazeliny renomowanej firmy. naiwna jest wiara w to że wszystko co droższe jest lepsze a co tańsze złe i szkodliwe. a to że miałaś takie doświadczenia może wynikać z tego że źle akurat trafiłaś.
ale jak zaczynasz najeżdżać na ludzi którzy kupują tanie kosmetyki (twierdząc że to jakaś złośliwość czy zawiść bo ciebie stać) to wybacz ale nie mogłam się powstrzymać. nie dla każdego najważniejszy jest dobrobyt - kwestia czy wolisz "być" czy "mieć".
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując