Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mama z sześciolatkiem na basenie- która szatnia?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-08, 23:12   #45
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: Mama z sześciolatkiem na basenie- która szatnia?

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
No to następnym razem jak będę w Kątach, ekstra myknę do Świnoujścia się przebrać.
.
Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
Swoją drogą co do tej krępacji- u nas w szkolnej zerówce dzieci na WF przebierają się w klasie, wszystkie razem. Wiem, że nie do naguska, do majtek, ale nikt nie robi z tego powodu problemu.
Właśnie dla mnie był to problem (i dla mojej córki),ale dopiero w 3 klasie-bo do 3 klasy wf był w holu,nie na sali gimnastycznej,a tam nie było szatni,tylko dziewczynki przebierały się pod jedną ściana,a chłopcy na przeciwko. I w sumie moja córka mi pewnego razu powiedziała,czy nie mogłabym jej kupić jakiegoś staniczka,bo chłopcy na nia pokazują palcami i chichoczą. Ona jest największa z całej klasy i jeszcze zaokrąglona,więc miała takie ala kobiece kształty. No i mi to nie pasowało bardzo,ale po prostu kupiłam jej takie staniczki bez usztywnień i już się nie wstydziła.
Oczwyiście to szkołą wykazała się brakiem wyobraźni.Teraz córka chodzi do 4 klasy i juz mają damską szatnię...

Impersona, babka oczywiście przesadziła z formą. I na pewno rozdmuchała,bo gdyby tak bardzo zależałoby jej na ochronie córki,to po prostu weszła by z nią do osobnego boksu-skoro taki był.Ale nie chciała,żebys to Ty "wygrałą",więc nie skorzystała-no ciekawe,że już się nie przejmowała,że córka tak się wstydzi

Swoją drogą, to n ie do pomyślenia,żeby były takie baseny-z jednym boksem tylko.
U nas szatnia jest ogólna,każdy się przebiera w pojedynczych boksach właśnie,a suszarki sa przy wyjściu.

Jednak w sumie (tak nieśmiało napiszę), jeśli Ty Imperko byłaś jedyna z chłopcem w damskiej szatni,to mogłabyś skorzystać z tego boksu właśnie .Dobrym wyjściem jest tez zapytanie się personelu,jak rozwiązac tą sytuację.Wydaje mi się jednak,że moga zaproponować tylko ten boks...
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując