Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-24, 22:34   #243
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Izane Pokaż wiadomość
Dziękuję, na pewno się zapoznam.
Nie wiem czy mnie źle nie zrozumiałaś, chodziło mi czy na Wizażowym Forum jest inna stronka/inny wątek, w którym takie informacje znajdę, no bo "tutaj" to już głównie plotkujecie o posiadanych zbiorach i kolejnych zakupach. Myślałam, że jak nie ma, to takie podstawowe informacje dla początkujących "naturomaniaczek" można by dołączyć do pierwszego postu. Ale to tylko taki pomysł
Takiego wątku chyba nie ma (w każdym razie ja się z nim nie spotkałam) i dlatego podałam tego linka. W I części tego wątku Sicilia w pierwszym poście napisała jakich składników unikać, ale tam są tylko nazwy bez szerszych wyjaśnień.
Pomysł na stworzenie takiego ABC Naturalnej pielęgnacji jest fajny, ale poza tym że czasochłonny, myślę, że trudno byłoby dojść do zgody, bo niektóre z nas są bardzo rygorystyczne, inne dopuszczają pewne odstępstwa (np. ja toleruję pewne zUe składniki w maskach i odżywkach do włosów oraz prepratach na trądzik, ale są tu dziewczyny, które za nic w świecie nie wsmarują w siebie żadnego PEGa )
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora