Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-24, 22:12   #3209
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, skąd wiecie ilu % wodę ma dana farba ( chodzi mi o drogeryjne ) oprócz tego, że dzwonicie na infolinie ?
Jest napisane na etykietce z oxydantem, bądź wytłoczone lub nadrukowane bezpośrednio na buteleczce

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Agatko taką mam http://www.miracleshop.pl/lokwka-bab...te-p-2230.html

oo to coś dla mnie po typu joannach miałam niebieskie włosy
http://alluringmum.blogspot.com/2010...d-shampoo.html

zachwycałyśmy się tym szamponem już jakiś czas temu, chyba jeszcze nie było Cię tu z nami - zobacz linka

Łoł.. włączyłam linka z Twoją lokówką i wyskoczyło mi ostrzeżenie o złośliwym url
Mam tego antywira już 6 lat i 1 raz coś takiego widzę

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
kiedys mialam Zineryd ale wysuszał mnie podrażniał, ale on chyba raczej na coś takiego większego jak wyskakują raczej na wągry itp to chyba nie
a z tym lekarzem to porażka chodzisz prywatnie płacisz to powinien odpowiednio się Tobą zająć co to jest teraz tylko kasa najważniejsza i następny pacjent jak najszybciej zmień lekarza to nie ma sensu wyrzucać pieniędzy w błoto i jeszcze się denerwować przez takich idiotów

jutro ide do fryzjerkiego namyśleć się wkoncu z tą farba i chyba wymyslilam, że jednak sprobuje ten matrix 10av bo on mi nie da spokoju zobacze czy się bedzie zmywał jesli tak to wtedy juz sie poddaje i kupuje jakis blond z garniera i juz, nie bede kupowala drogich farb trudno
Nie no na wągry nie. Przecież on mnie w ogóle nie słuchał więc nie sądzę by na to przepisywał

Hmm a co do farbki to już szykujesz się do farbowania?



Ja się właśnie zastanawiam kiedy farbować.. bo teraz na tym poziomie ledwo widać odrosty, więc mogłabym przetrzymać.. ale.. z drugiej strony jak przetrzymam a matrix wyjdzie dupowato to znów będzie lament
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora