Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-26, 13:32   #2352
Freya666
Rozeznanie
 
Avatar Freya666
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 882
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
O kurcze, teraz to zgłupiałam całkiem Rozważałam lato albo jesień, a tu zima Obecnie mam włosy farbowane na szary blond więc zima wydaje mi się abstrakcyjna. Nie mogę mieć ciemnych włosów, bo jestem strasznie blada. Ale co do czerni i bieli jestem pewna - dużo osób mnie komplementuje w tych kolorach. Wystarczy, że biały wpada w beż i już wyglądam jak stara babcia

czytałam Do tej pory mi się wydawało, że jestem typowym polskim latem Te włosy to taka zmyłka. Albo żyję w wielkiej nieświadomości albo ubieram się i maluję kompletnie źle Może mogłabym komuś wysłać zdjęcie? Bo nie chcę umieszczać na forum.
Ja też zawsze myślałam, że jestem latem. Też mam jasną skórę (bardzo jasną) i blond włosy (ciemny chłodny blond) i niespecjalnie jasne usta. Z tym, że oczy mam ciemne.

Jeśli chodzi o moje kolory to muszą być chłodne, nie mogą być ani zbyt jasne, ani zbyt zgaszone. Dlatego rozważałam chłodne lato i chłodną zimę. Zadecydowała czerń i biel - w złamanych odcieniach nie wyglądam tak dobrze. Także, jak widać, nie kieruj się do końca wyglądem, najważniejsze są kolory które Ci pasują.
Freya666 jest offline Zgłoś do moderatora