Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-08, 09:39   #3341
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Uzbierało się u mnie trochę nowości:
- Be Organic - serum pod oczy, mleczko do demakijażu i krem dostałam od przyjaciółek na wieczorze panieńskim (zamiast striptizu)
- Sylveco zestaw - jeden z prezentów dla Adasia, szampon już mieliśmy, oliwkę będziemy testować. W zestawie jest jeszcze myjka bawełniana.
- Sylveco mydło w płynie
- maska do włosów Natur Vital
- Florame olejek myjący do twarzy
- Ecolab tonik anty-age
- żyworódka w płynie
- mydło Aleppo.

Ta marka Be Organic jest u mnie dostępna w aptece Ziko.
A ten olejek Florame miałam w koszyku podczas niedawnych zakupów na Florame, ale po przemyśleniu w końcu go nie kupiłam, bardzo mnie ciekawi opinia o nim

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Korah dziękuję Ci za wyczerpujacą odpowiedź.

Dostałam hydrolat oczarowy z ecospa, cudowny, jak ja lubię ten oczar. Część przelałam do szklanej butelki po uoga uoga, a resztę wstawiłam do lodówki. Pewnie zużyję szybko bo nie załuję go sobie.
Ja oczarowy bardzo lubiłam

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
nie ma spokoju nawet w weekend. kuszenie zawsze i o każdej porze

piękne zakupy
Wyobrażacie sobie zakaz handlu w niedzielę? Ponoć ma dotyczyć też handlu w internecie. Takiego ciosu nie przeżyjemy

Cytat:
Napisane przez k@rolineczka Pokaż wiadomość

Polecisz jakieś w płynie? Bo tż też by używał a w kostce może nie chcieć
Nie polecę, bo używam w kostce, ale z grubsza mogę polecić mydła marsylskie, prowansalskie lub kastylijskie. Może dziewczyny coś polecą, ja nigdy nie używałam wersji płynnych, mam jedno mydło w płynie Florame, ale już jest ta marka niedostępna w Polsce, a ja go jeszcze nie zdążyłam wypróbować, czeka w kolejce.



Rozpoczęłam mydełko z żółtą glinką Les Argiles, świetnie oczyszcza, czuć glinkę, sporo jej w tym mydle, ale skóra jest sucha po użyciu, na dłuższa metę potrzebny nawilżacz, ale czyści pierwszorzędnie też tłustą cerę twarzy i nie podrażnia. Zapach jest brzydki, tzn nie śmierdzi, ale po prostu jest taki byle jaki.

Użyłam też odżywki z owsem Weledy, no cóż, odżywcza to ona na pewno nie jest, ale jakimś cudem włosy błyszczą, są miękkie i gładkie. Więcej o niej za jakiś czas.
Szampon Born To Bio do suchych, bardzo fajny, nie wiem czy lepszy od wersji do normalnych, dam znać za jakiś czas, ale szampony, to zdecydowany konik tej marki.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2016-05-08 o 09:41
Korah jest offline Zgłoś do moderatora