Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-01, 11:45   #1914
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez aga01 Pokaż wiadomość
Eskadio, jak będziesz kiedyś w Łodzi, to zapraszam na kawę. Ta szkoła jest blisko mnie, czasami chodzę tam na basen.
dziękija będę mieszkała tam w weekendy w akademiku, więc kto wie?a ja myślałam, ze nie ma Ciebie już w Polsce...

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
początek szkoły - zaje**iście! GRRRRR
wchodzimy do klasy i nauczyciel nas łaskawie informuje, że w pon jedziemy na tydzień nad morze. dobrze, że nie jutro!!!!!! i za chwile moja nauczycielka z anglika, że od tego roku chodzę do grupy podstawowej, bo jeden nauczyciel odszedł! GRRRRR!!!! czyli, że przed maturą, będę kilka rozdziałów dalej od tego gdzie byłabym teraz mając 2 lata na naukę no bosko... bo prostu mnie losowo wykopali z grupy, zarąbiście...
ej, jak to tak nad morze zaraz jedziecie po ropoczęciu roku szkolnego?no no, szkoła się chyba zmieniła od czasów kiedy ja ostatnio do niej uczęszczałam, u nas to zapowiadali dużo nauki i dużo klasówek, a tu na powitanie - znowu wakacjeja bym tam się cieszyła
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora