Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-12, 12:22   #4331
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007 IV

Ale tu cisza jak makiem zasiał, dobrze że choć Sławka się odezwała. Choć ja też kilkakrotnie siadałam by coś napisać, ale jakoś ciągle coś stawało mi na przeszkodzie.
U nas bywa różnie, nadal walczymy z zatokami, ale generalnie Mati nie choruje, nadal głównie żyje piłką, treningami i wszystkim co z piłką związane. Do końca miesiąca chodzi do przedszkola, potem dwa miesiące kombinowania i od września szkoła. Byłam we wtorek na zebraniu dostała listę zakupów i złożyłam pobożne życzenie do której Pani byśmy chcieli trafić. Ale tak naprawdę zobaczymy 29/08 jaki będzie podział na klasy. Trochę się szkoły obawiam, a Mati ma bunt i smutki bo wogóle nie chce iść, chce zostać dla odmiany w przedszkolu Jutro Mati ma w przedszkolu studniówkę a tak naprawdę pod tą szumną nazwą kryję się, takie oficjalnie pożegnanie, wręczenie dyplomów, odtańczenie poloneza i zabawa taneczna z dj
Piszcie co u Was
Fajnie Sławka, ze napisałaś super że dzieciaczki mniej chorują, w końcu może przestaną całkiem bo limit wyczerpały jak tam u Was plany wakacyjne? Łukasz sie cieszy na pójście do szkoły?
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując