Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Denerwujące/dziwne/zabawne tendencje w filmach i serialach
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-19, 21:51   #75
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Denerwujące/dziwne/zabawne tendencje w filmach i serialach

Przyszły mi jeszcze do głowy seriale kryminalne [jakieś CSI lub coś w ten deseń]. Tam każde zdjęcie, nawet z jakiejś fabrycznej kamery, można tak w nieskończoność powiększać i wyostrzać - tak, że widoczny jest najdrobniejszy szczegół Albo skanowanie odcisków palców czy DNA - trzy sekundy i gotowe

O, albo filmy akcji i taki standardzik - rozbrojenie bomby w ostatniej sekundzie ewentualnie typowe 'zabili go i uciekł'.

A w naszych telenowelach: soki przy codziennych śniadankach nalewa się z dzbanka, a nie kartonu. Zupę z wazy (u mnie też tak jest, ale to dlatego, że nie chce mi się pełnych talerzy nosić).

Jak w serialu pojawia się prawnik (np. 'Klan') specjalizuje się we wszystkim - a kojarzy mi się, że z reguły obiera się jakąś specjalizację

O, plus związki - zawsze każdy z każdym, jeden po drugim. Tu ani żałoba nie trwa długo, ani cierpienie po rozstaniu...

Hm, a czy w naszych telenowelach jeździ się komunikacją miejską? Bo taksówki widuję często - ale autobusy... Nie przypominam sobie.
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując