Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brąz ZIMNY czy POPIELATY. część II - wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-15, 20:43   #2942
L_ka
Rozeznanie
 
Avatar L_ka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 653
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY....czescII -wątek zbiorczy.

Eh, znów byłam zasnęłam, jakaś na wpół przytomna ostatnio jestem
Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
tutaj:

zdezorientowalas mnie calkowicie
No właśnie baza asha - mi z próbek Shade wcale nie wygląda to na zieleń, wbrew temu co dają w pdf, raczej właśnie w kierunku szaro-fioletu
chyba, że ash z /1 lub /11 to inny ash niż ten z mixa wiem, zaczynam kombinować, ale ciężko te efekty pojąć rozumem

Odsiwiacze trochę kuszą, ale nie można na farbowane (chociaż nie można bo co? nie złapie czy wyjdzie bukwiejaki kolor czy włosy wypadną? ), tak więc najpierw trzeba jako taki sensowny kolor na głowie uzyskać, a potem można w to iść (choć naprawdę nie wiem, czy mój naturalny by mi się teraz podobał, odrost trochę za ciemny, ale przecież od słońca płowieją).

A te tonery to mnie słabo przekonują, ale to mnie. Jedna panna - ta środkowa od Koralyn to bardziej sina niż srebrna jest (i troszkę zamula).

Chickenku, mi już nie raz zdarzyło się awizo, którego listonosz zapomniał włożyć do skrzynki, raz ledwo się wyrobiłam przed odesłaniem do nadawcy nie ma to jak Poczta Polska

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
Edit: zapomniałam napisać o efektach wacikowych No więc połączenie 9.11 z ashem daje taki bury odcień. Patrząc na fotki Shade to moja mieszanka nie ma tego jakby lekkiego fioletowego odcienia, jaki daje 7.0 plus ash. Nie wiem, czy dobrze to wyjaśniam, ale wygląda jak połączenie tego 7.0, który ma taki zgniły odcień z mieszanką 7.0 i ash. Czyli bardziej szarawo, ale to nie jest absolutnie szary kolor, tylko szarobury.
A wacik 9.11 + ash robiłaś pół na pół?

anusia1990, fajny kolor wyszedł
__________________
Lekarstwem na przyzwyczajenie jest inne przyzwyczajenie (Epiktet)
L_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując