Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Urografia u 4-latki i pobyt w szpital z TATĄ
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-23, 19:08   #14
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: Urografia u 4-latki i pobyt w szpital z TATĄ

Cytat:
Napisane przez asarielka Pokaż wiadomość
Kobietki, mam taki problem. Moja córcia pierworodna ma 4 latka. Ostatnio podczas badania u kardiologa (cale szczęście z serduszkiem ok) miała zrobione usg brzuszka i lekarz (jest tez pediatra na co dzień) zauważył ze lewa nerka ma powiększona miedniczkę nerkowa a prawej nerki NIE MA zrobiliśmy jeszcze raz usg u radiologa i się potwierdziło. Teraz lekarz skierował córcie na oddział na dokładniejsze badania, m.in. urografie. Miala ktoras z was z tym badaniem stycznosc? Strasznie się boje tych wszystkich badan a zwłaszcza wyników ;( A druga sprawa... jestem w 32 tc i nie dam rady być z córka na oddziale (trzeba tam spać na fotelach) Nawet cholerka na głupie prześwietlenie nie będę mogła z nią wejść. Postanowilismy ze moj maz z nia pojedzie na te 3 dni do szpitala. Jak myslicie, nie beda robic problemow w szpitalu ze to tata z nia jest a nie mama? Albo inne matki na sali moga sobie nie życzyć obecnosci mezczyzny? Przepraszam ze pisze z takimi dla niektorych blachymi problemami ale ja naprawde sie bardzo boje ;( Chyba jajko w domu zniose ze stresu, albo urodze...
Byłam w szpitalu w grudniu zeszłego roku. Były salki z wielkimi oknami i w drugiej sali tata te 2-3 noce spał na sali ze swoim dzieckiem więc to się zdarza.
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując