Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-27, 12:19   #3958
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
hej

czytam regularnie i latam po @ i szukam info bo nie potrafię się zdecydować z jakiej firmy kupić hybrydki.

Składniam się ku estetiq...

Chciałam koniecznie kupić coś droższego - shellac albo indigo i natknęłam się na wiele wpisów, że po nałożeniu grubszej warstwy się marszczą. I tak się zastanawiam bo hybrydy lakierami a.t.a robiłam 5 razy ( nieraz zdarzyło mi się dać za grubą warstwę ) i nigdy nic się nie marszyło ani tyci tyci. Co sądzicie ? marszczyły się Wam lakiery z tzw średniej półki c.z. estetiq ata ?? czy to tylko przy tych droższych się dzieje ?
uzywam indigo na bazie gelish, klade srednio cienkie warstwy i jeszcze nigdy mi sie nic nie marszczylo
Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Ktos tu pisał, że fedora kiepsko kryje...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
heh to chyba nie tylko fedora jesli chodzi i SPN

Cytat:
Napisane przez marikaxp Pokaż wiadomość
Mam problem, wszystkie hybrydy trzymały mi się do tej pory do oporu a teraz paznokcie nie maja nawet 2 tygodnia a jeden zszedł. Całym płatem :/ nie wiem co zrobilam nie tak:/ jakieś sugestie? Dodam że pozostałe trzymają się bez zarzutu. Użyłam całości z gelish, baza kolor i top :/ nie używam primera, może powinnam zacząć..
tez nie uzywam primera ani nie matowie plytki i kiedys mi tylko zeszlo calym platem jak zalalam troche skorke (dodatkowo mam manie skubania jak cos mi haczy) i pociagnelam ten lakier czyli innymi slowy go zdrapalam. Moze masz ten sam problem?albo wolny brzeg zle zabezpieczony?albo za bardzo moczysz rece w wodzie?
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora