Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-28, 20:41   #59
Jazgotek
Rozeznanie
 
Avatar Jazgotek
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Skandynawia
Wiadomości: 600
Dot.: Cieżko zaakceptować jedną rzecz u partera.

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
A ja nie widzę nic w tym złego. To część życia. To jak ona wygląda zależy od wielu czynników które są częścią nas. Mówienie, że to nie ma znaczenia jest bezsensem bo dla wielu ludzi ma. Szczególnie tych z zasadami, bardziej moralnych.

Oczywiście nie mam na myśli żelowych Alvaro z prawdopodobna opryszczką szukających dziewicy.
Ja natomiast nie rozumiem, dlaczego niektórzy ludzie, którzy podobno są w sprawach seksualnych otwarci (lub: bardziej otwarci niż ja) często próbują zaklinać rzeczywistość i oburzają się, gdy ktoś napisze chociażby nawet żartobliwie, że mają spory "przebieg", tak jak ja to uczyniłam wyżej. Jak dla mnie to wygląda trochę ironicznie: osoba A postanowiła się bawić i korzystać z życia tak, jak jej się podoba, ale gdy ktoś to zauważy (niekoniecznie nawet krytykując), osoba A się oburza i najchętniej w rozmowie nazwałaby się dziewicą. No albo w jedną, albo w drugą - można robić to czego się zapragnie, ale po co potem zaklinać rzeczywistość?

Nie mówię teraz o nikim na tym forum, gdybam sobie na podstawie obserwacji osobistych w moim otoczeniu
__________________
24.02.2009 zakochałam się
26.03.2015 zgodziłam się


68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58 - 57 - 56 - 55
Jazgotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując