Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-03-16, 13:58   #3991
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Co wybrać? - proszę o pomoc - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Masohistka Pokaż wiadomość
Witam.
Mam pytanie, czy jest ktoś w stanie mi pomóc. Poszukuję jakiegoś stroju kąpielowego, myślałam o typu jednoczęściowym lub typie pin up, ze względu na wysoki stan, który zakrywał by mój lekki brzuch.
Koleżanka jednak wczoraj mnie zaniepokoiła mówiąc, że takie stroje kąpielowe bardzo spłaszczają tyłek :/ Czy to prawda?
Jeśli nie, to czy jesteście w stanie polecić jakieś sklepy internetowe, które maja duży wybór stroi?
Kolejny punkt to taki, że strój musi być push up, ponieważ mój rozmiar piersi to SS :P (SamSut) Mam malutkie piersi i bez push up'a nie będzie ich w tym stroju w ogóle...

Doradzicie coś? Czy brać jakiś z wymienionych, czy może jednak bikini?

Pytam, ponieważ jestem kompletnie ciemna w temacie szoppingu :P Nie lubię latać na zakupy i z reguły wole ograniczać się do internetu, jeśli chodzi o zakup ciuchów. Będę wdzięczna za rady

Najlepszym rozwiązaniem będzie tankini, sporo tego typu kostiumów jest także w sieciówkach. Odpada problem spłaszczania tyłka, a góry bywają różne, z puszapem też powinno się coś znaleźć.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując