Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy może mi ktoś doradzić?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-17, 23:19   #1
minkacinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1

Czy może mi ktoś doradzić?


Hejka, założyłam nowe konto, bo z tamtego wolę nie pytać o takie rzeczy... Mam nadzieję, że choć jedna duszyczka spojrzy na mój problem z perspektywy drugiego dna....
Do rzeczy:
Kilka miesięcy temu złożyłam CV do pewnej restauracji na kelnerkę. Zależało mi bardzo-chodziłam pytałam, dzwoniłam. Nie chcąc dłużej czekać postanowiłam spróbować gdzie indziej-zupełnie inna branża. Odzew był od razu. Trzy dni próbne i od września zaczęłam "samodzielną" pracę. W międzyczasie odezwali się z tej restauracji. Robiłam tam kilka dni. Pracowałam na pełnych obrotach. Myślę, że spisałam się świetnie i nadaję się na kelnerkę. Niestety na stałe mnie tam nie chcą, ale o tym zaraz.
* Praca, którą teraz wykonuję polega na sprzedawaniu biletów, roznoszeniu kawy/herbaty pasażerom podczas jazdy, a następnie posprzątaniu całego autokaru. Taka stewardessa na ziemi dziennie minimum 12godzin. dochodzi do 15-16 nawet. średnio 4-5razy w tygodniu. Zarobki? podstawa 30zł i niecałe 1,00zł za pasażera. Dniówka średnio wychodzi 70zł
* restauracja - chciałabym tam pracować. Najbardziej mi to odpowiada. Wykazałam się bardzo, pokazałam, że mi zależy. Niestety nie mogą mnie przyjąć na stałe, gdyż mają komplet ludzi. Jedyne co mogą mi zaoferować to bycie na telefon jak któryś ze stałych kelnerów będzie chciał mieć wolne.
* przypadkiem doszła trzecia propozycja pracy. Kelnerka w restauracji ale trochę dalej. Wstępna rozmowa telefoniczna była, teraz niedługo dzień próbny. Praca byłaby na stałe. Ale miałabym do niej jakieś 35km. Do dwóch pozostałych mam 20km.

I teraz pytanie: co ja mam wybrać ?
Zależało mi na tej opcji drugiej ale niestety nie wypaliło na stałe, a z tymi telefonami może być różnie przecież.... Trzecia to totalnie nie wiadomo jeszcze co będzie tak naprawdę. No i opcja pierwsza-mogę pracować na stałe, przeraża mnie tylko ilość godzin, ludzie którzy zostawiają totalny syf, i zarobki moim zdaniem za małe jak na tyle godzin pracy. Mogę cicho stwierdzić, że się zmuszam trochę do niej myśląc o tej fajnej robocie z opcji 2... W sumie mam 2dni na podjęcie decyzji by startować od października z jedną opcją a nie dalej się motać....
minkacinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując