Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki Clinique - wasze opinie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-11, 11:38   #480
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Stosuję mój zestaw 3 Kroków zaledwie kilka dni i muszę wam powiedzieć, że jak dla mnie to jest czysta rewelacja. Spisuje się poprostu na medal!
Do mycia twarzy zazwyczaj wybieram konsystencje żelowe i w tym przypadku również zdecydowałam się na żel.
Żel Clinique oceniam wysoko, nie pachnie, znakomicie się pieni ( co w przypadku niektórych żeli pozostaje w kategoriach marzeń ), usuwa zanieczyszczenia, skóra jest czysta, odświeżona. Jak dla mnie bomba!
Tonik oceniam równie wysoko, jak żaden inny koi moją skórę, początkowo po nałożeniu czuję ciepło, a następnie przyjemny chłód, skóra jest gładka i już widzę jak dobrze jest nam razem. Mam nadzieję, że po dłuższym stosowaniu efekty będą jeszcze lepsze.
Emulsja i tutaj jestem również zachwycona. Ponieważ lubię mazidła o gęstej konsystencji obawiałam się, że ta opcja może być dla mnie niewystarczająca pod względem nawilżenia. Okazało się, że jest zupełnie inaczej, ba działa lepiej od nie jednego tłustego kremu. Nie pachnie, jest lekka, znakomicie nawilża i koi skórę. Same plusy!

Ja jestem bardzo zadowolona i czuję, że ten zestaw na dobre zagości w mojej łazience.
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując