Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-04, 11:55   #3135
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

mi się tylko nie spodobało jak MagKoni zrobiła zdjęcia swojej kolorówki- napisała to w poście na tru, że zaprasza do oglądania i ten sam post wkleiła na inny wątek....ale stwierdziłam, że nie będę tego komentować bo co jej napiszę? nie chwal się? i zaraz bym się i tak dowiedziała, że zazdrosna jestem
wszystko możliwe...ale chyba jak jest na prawdę to się nie dowiemy
Mam nadzieję, że będziesz zadowolona pędzelek faktycznie przyjemny i fajny do rozświetlaczy oraz modelowania

heh no długaśnego posta walnęłaś, ale nie wiedziałam, że nasza nowa wizażanka takie rzeczy wypisywała! aż chyba muszę poszukać tego wątku i przeczytać!
od początku się przechwalała - też mnie to zaczęło jak Was wszystkie irytować, od razu myślałam że jest przedstawicielem handlowym albo coś w ten deseń Jednak styl jej wypowiedzi powodował, że miałam ją raczej za 12letnią dziewczynkę, ew. za lekko upośledzoną kobite
Ale jak przeczytałam wątek na perfumowym, to nie mogłam wyjść z szoku, naprawdę Aż spać poszłam przed 3

Miejmy nadzieję, że już tu nie wróci i nie będzie zaburzać spokoju
__________________



Edytowane przez Priyaa
Czas edycji: 2010-01-04 o 11:56
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora