Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-25, 16:36   #718
Natek89
Zadomowienie
 
Avatar Natek89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: aktualnie z Wrocławia
Wiadomości: 1 741
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

[QUOTE=adusik;16681102]a czego używasz do nakładania?
faktycznie, jest trochę trudny w obsłudze bo strasznie gęsty,
ja sobie radzę pędzlem INGLOT, jak mi się efekt nie podoba to używam jeszcze gąbeczki i poprawiam. W sumie efekt w miarę naturalny, ale zgodzę się z Tobą, że wszystko zależy od codziennej pielęgnacji, jak się używa lekkich podkładów na co dzień to potem jakoś ta skóra wygląda mimo tapety




Ja używałam do tej pory wyłącznie gąbeczki i sprawdza się. Ja b. długo używałam dermacolowych mazi na co dzień ( i podobnych pod względem krycia) i ...podkład wyglądał na skórze coraz to gorzej...Po prostu mimo że nawilżałam pillingowałam itd skóra była zmęczona i odwodniona. Teraz nakładam wyłącznie minerały a kiedy wychodzę ze znajomymi i mam czas bawić się w godzinne malowanie kładę tapetę i ten system działa idealnie ....Uzależnienie pokonane

(miałam czas że po i na spacer do parku tuż obok czy do pracy w której ludzie mnie nie widzą przywdziewałam dermacol - i to całkiem nie tak dawno ) całe szczęście buzia zwykle daje rade wracać do stanu -przed

Co do kryolanów to są to jakościowo najlepsze kosmetyki jakie spotkałam jestem zadowolona z każdego produktu poza tuszem do rzęs i nabłyszczaczem ( on chyba nic nie robi totalnie )
__________________


Nie o to chodzi by złapać króliczka lecz by gonić go

Studentka prawa i medycyny !!!
Natek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując