Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - czarne włosy?
Wątek: czarne włosy?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-05-10, 16:26   #27
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: czarne włosy?

Cytat:
Napisane przez Vanilla Angel
ok. Na czarno jednak się raczej nie pofarbuję bo z tego co tu czytam to będę wyglądać....conajmniej okropnie .
Niestety w chwili obecnej nie mam swojego zdjęcia na kompie .
Czekoladka zapytałaś jaką mam oprawę oczu. Otóż coś podobnoego do koloru włosów, taki jasny popielaty brąz z odcieniem blondu...a rzęsy też nie za ciemne nie za jasne. Wiele osób mówi że ładnie wyglądam w ciemnym makijażu oczu. Noszę okulary (niewiem czy to ma coś do rzeczy ale piszę w razie czego ). Niemam jakichś ostrych rysów twarzy ale moja twarz jest troszeczkę trójkątna ale policzki mam dość pyzate...
Już nie przesadzaj z tym okropieństwem . Jeśli masz taką oprawę oczek, to troszke kijowo by ten czarny wyglądał, masz rację, że rezygnujesz z tej czerni Myślę, że brązik (z tych załączonych przez Joey) ten przedostatni, byłby najlepszy Kurcze, szkoda, że nie masz fotki, no, ale trudno, jakoś damy radę Ja też nosze okulary - ale nie na stałe, mają czarne oprawki (ale nie są one grube, mają kształt owalny) i powiem szczerze, ze wszyscy mi mówią, że lepiej mi w okularach, a do czarnych(lub ciemnobrązowych) wlosów to już w ogole super podobno a jaki masz kolor oprawek okularków? Bo mi do ciemnych wlosków nie pasują jasne oprawki, ja moge mieć tylko czarne lub brązowe. Może bedziesz musiala też zmienić kolorek oprawek... bo ja sobie nie wyobrażam ciemnych wlosków i np. jasnych oprawek Myslę sobie, że czerwone oprawki do brązowych włosków też wyglądalyby super


P.S. Dziewczyny, wedlug mnie Keira wygląda fatalnie w tych blond wlosach, ale to rzecz gustu pewnie W tych ciemnych, na fotkach od Joey (4 fotka) Keira wygląda cudnie
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując