Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-18, 19:28   #4949
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez ToTyLkoJa2 Pokaż wiadomość
też taki chce, póki co po belle color 111 mi żólną i to cholernie, nigdy więcej!!
A używasz szamponu joanny lub jakiejś płukanki? Zawsze da to ładny efekt

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
szampon fioletowy działa, ale efekt zobaczysz po 2 tygodniach, jak bedziesz nim regularnie myc i trzymac tyle, ile w instrukcji. Pokaże Ci jakie rude miałam a jakie miałam po szmponie joanny. On stopniowo wypłukuje pigment i z każdym myciem będa mniej rude i jaśniejsze.

Rozjasniacz nie bedzie miał wpływu, jesli nie nałozysz popielu, bo jak wrzucisz popielaty blond, to wyjda Ci szarobure okropne z rudawym błyskiem. Idz w neutralne. Rudy sie wypłucze., tylko musisz byc cierpliwa, a reszte uczyni wakacyjne słonko.

Poniżej pierwsze dwa zdjęcia w miesiąc po dekoloryzacji z czarnego brązu. Wyglądał jak granatowa czern.. Nastepne zdjęcia po 2 tyg używania joanny a kolejne po 4 tygodniach. Zadna farba w tym czasie nie była nakładana. Co Ty na to? Teraz mam inny juz odcień blondu, ale joanny nadal używam.
Rzeczywiście efekt jaki pokazałaś powalający Ja również uważam że ten szampon czy płukanka są obowiązkowe aby utrzymać ładny odcień blondu.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora