Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sposoby Japonek na piękną cerę.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-14, 08:38   #2144
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Bak Foong Pills

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Fajna ta dieta francuskaJa ostatnio bylam kilka dni we Francji i mi jedzenie tam b smakowalo-jest b lekkie a porcje sa idealne i nie ocieka w tluszczu tak jak w Usa...

Mam pytanie do dziewczyn miejszkajacych w Hong Kongu etc.Gdzie mozna dostac blyszczyki firmy Baby Pink?Kiedys je mialam(zamowilam z jakiejs stronki) i b mi przypasowaly i zuzylam do samego konca-chcialam znowu zamowic ale nigdzie nie moge isc dostac-nawet na ebayu nie ma
dawno cię tu (na Wizażu) nie było, Czarny Elfie
dieta francuska (a zwłaszcza czerwone wino i winogrona) jest bogata w najsilniejszy antyoksydant - resweratrol, odpowiedzialny za tzw 'paradoks francuski'(Francuzi, mimo spożywania duzej ilości tłuszczów nasyconych, rzadziej chorują na choroby serca)
Cytat:
Napisane przez Larissa123 Pokaż wiadomość
wiele lekow chinskiej medycyny jest zrobionych z jeszcze gorszych rzeczy, ale kilka tysiecy lat doswiadczen, a potem badan i nauki wykazalo ze maja zdrowotne wlasciwosci i pomagaja w wielu dolegliwosciach
no tak, tylko że ja chyba nie byłabym w stanie zjeśc jakiegoś specyfiku wiedząc, że jest zrobiony np. z odchodów wiewiórki
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując