Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - produkty Lush
Wątek: produkty Lush
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-17, 17:02   #3860
MaSS1984
Raczkowanie
 
Avatar MaSS1984
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: London/ Bielsko-Biała
Wiadomości: 237
GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984
Dot.: produkty Lush

Jak dowiedziałam się stąd o tej promocji z zeszłego roku "buy 1 get 1 free" byłam zdziwiona, ale miałam nadzieję, że tak będzie i w tym. Mieszkam w UK i w zeszłym roku kupowałam w Lushu właśnie jakoś w styczniu, gdy było że gdy wydasz 20gbp to masz gratis produkty za 10gbp / wydasz 30gbp to coś za 20gbp. Kupowałam zarówno w sklepie, jak i on line. Gratisami w sklepie losowało się, więc poprosiłam o paczkę, która jest ciężka Miałam w niej 3 małe gift box'y. A on line, dostałam różne produkty świąteczne.
Niestety promocja ta dotyczy kwoty powyżej 20/ 30 gbp, a nie że za każde 20/30 gbp. Wydasz 60 to i tak gratisy masz za 20.
Mam lush pod nosem, więc ja zawsze mogę zrobić kilka obrotów Tylko, że obecnie ciężko mi wydać 20 funtów, bo większość mydeł mam w domu, a bomby, bubble bar itd kupuję po kilka sztuk, żeby nie gromadzić, no i żeby były jak najświeższe. Bomby gdy są świeże bardziej musują, a gdy poleżą trochę to już nie jest to samo niestety.
Wiem, że będę musiała zrobić jedynie zapasy kilku rzeczy ze świątecznej kolekcji, bo kocham gingerbread house, glogg, iced wine i chrstmas eve. Odpuszczę sobie Snow Fairy, bo mam jeszcze zapasy z tamtego roku, a w tym kupiłam już chyba ze 3 duże butelki Ogólnie popatrzyłam sobie na moje zapasy z TBS i Lush... Powinnam nie kupować żeli pod prysznic przez najbliższy rok haahaha.
Mam postanowienie na NR: nie kupuj nadmiaru jak conajmniej dla Armii Wojska Polskiego. Teraz tylko tego muszę się trzymać. Ciężko mi, bo tyle fajnych kolekcji kosmetycznych wychodzi. Jednak mój małżonek powiedział stanowcze "nie" dla kupna kolejnej komody na moje skarby.

Co do odpowiedniego używania produktów to na stronie lush jest wszystko opisane przy produkcie, wystarczy zaglądnąć. Lush ma też kanał na YT
MaSS1984 jest offline Zgłoś do moderatora