Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-25, 23:01   #3402
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez monikaaa_k Pokaż wiadomość
a mam takie pytanko do Was... może któraś z Was je miód Manuka ?
Paranoja z wątku eko dom chwaliła się że je, więc jak coś to jej możesz podpytać

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

A własnie!!! Umyłam dzisiaj włoski szamponem khadi z aloesem, co to Aga mi go sprezentowała, wczesniej utajniając jego dane celem sprawienia mi niespodzianki - niespodzianka jej wyszła, że hohohohoooo (własnie Aga, możesz juz wstawic zdjęcie nowych nabytków, które przede mna ukrywałas ) i powiem Wam, że jest świetny bardzo ładnie pachnie, tak świeżo i niesłodko, włosy są sprężyste i uniesione u nasady
no właśnie oto moje ostatnie nabytki (w zasadzie nie takie ostatnie bo ostatnio nic nie kupuję):

zdjęcie 1 włoski - beznadziejny szampon timotei, nowy szampon alterry, szampon faith in nature z jojobą, szampon khadi z aloesem i nie do końca pięknym składem, sesa, maska organique anti-allergic

zdjęcie 2 moje ratowanie zmasakrowanej buzi - korektor i spray regenerujący Alva, kwas glikolowy

więcej grzechów nie pamiętam...

w ogóle to zrobiłam remanent w kosmetykach i spisałam sobie co chcę kupić i do każdej pozycji dodałam kilka rzeczy które muszę najpierw zużyć żeby kupić tą daną... nie prędko szykują się zakupy. zrobiłam też wizualizację poprzez pozbieranie kosmetyków z całego domu i próbę umieszczenia ich w szafce w łazience, ale mydełka się już nie zmieściły...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0679.jpg (84,7 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0682.jpg (58,3 KB, 53 załadowań)
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora