Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-11, 17:32   #340
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Powiedz kochana czy ten olejek ma może przykry zapach?

Co do kremu, mam rozgrzewający i sama nie wiem czy nadaje się na takie sierczyste mrozy. Myślałam, że bedzie bardziej treściwy i tłuściutki. Zapach też mnie nie urzekł.
Mi się strasznie podoba zapach heenaryNie wiem,ale przypomina mi mieszankę ziół i jakiś perfum

Ja mam krem cytrusowy.Przy następnej wyprzedaży wypróbuję ten miodowy
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Tak się cieszę że olejek Ci przypadł do gustu
Najcudowniejszy olej z jakim miałam do czynieniaMacałam się dzisiaj po włosach jak durna w szkoleMuszę zamówić pełen wymiar
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj na noc nakładam hennarę! muszę po waszych zachwytach!
Warto!!
Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Ankazar, dziękuje za odpowiedź
Poczytując wątek rzuciło mi się w oczy jego zastosowanie na włosy, ręce i stopy, ale jakoś nie zapamiętałam informacji o tej najbardziej reprezentacyjnej części ciałka
Przyznam szczerze, że nie czekając na Wasze odpowiedzi uraczyłam się olejem wspaniałym na twarz i muszę przyznać, że efekt super - buźka gładziutka i sprężysta - miałam wręcz wrażenie, że twarz jest nawilżona od środka

Mam tylko jedno pytanie: czy Wasz olej wspaniały też tak trąci... jakby końskim łajnem ... albo chlewikiem .... ???



"
Ja też uwielbiam olej wspaniały.Przez pierwsze 4 dni capił mi mokrym psem blee,ale szybko się przyzwyczaiłam.Teraz uważam,że zapach ma ładny.
Mi prze
Cytat:
Napisane przez Funghi Pokaż wiadomość
używałyście może jakiejś wody różanej, którą możecie polecić? Moja mama się uparła na tą wodę i muszę jej kupić. A koncentrat AMB gdzie znajdę najtaniej? Najlepiej by było wszystko z jednej strony.
Wody koniecznieszukasz?bo ja mam AMB taki wodny tonik różany.Mega wydajny i pięknie nawilża
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

oj nie, na wizaż mnie zawiodły poszukiwania dalszych i silniejszych wrażeń w tej kwestii i znalazłam
Kiedy zawitałam na watek, wstawiłam zdjęcia ze sporą ilościa kosmetyków wśród ktorych były równiez oleje alepii (wspaniały i nigella) i kórys z kolei płyn naturado.
A nie wiem, czy pisałam od jak dawna przed wizażem bawiłam sie w naturalne rzeczy.....Może nikt nie pytał
Przez prawie rok miałam też fazę na kręcenie kosmetyków, więc laboratorium w domu tez przerabiałam dość intensywnie. Robiłam min. toniki, balsamy i ukochane dla mnie kremy dla całej rodziny i znajomych, bawiłam sie troche kwasami (ale niskimi stężeniami). Ale po niemiłej przygodzie z mocznikiem zarzuciłam samorobione kosmetyki raz na zawsze. Teraz czasem tylko cos do hydrolatu domieszam, albo zrobię jakąs prymitywną mieszankę.
Ja tam wiem,że Ty sporo przed wizażem używałaś naturalek
Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość




Na koniec wklejam foto moich ostatnich łowów - skromnie, ale w końcu zdecydowałam się nabyć olej wspaniały . Na zdjęciu nie ma tylko koncentratu z AMB, ale to już moje drugie opakowanie, więc nie uznaję go za "zakup" hehe

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Muchas gracias
Jutro premiera maski - czy to normalne, że już teraz jestem podekscytowana ??
Jak na razie maskę tylko wąchałam i powiem, że nie jestem w stanie jej porównać do jakiegoś konkretnego zapachu - na pewno czuję jakieś nuty cytrusowe (to pewnie ten olejek z pomarańczy), ale pozostałe nuty to tabula rasa ...



Normalne
Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Ja cierpliwie czekam na zamówienie hennary, aż wykończę to co mam, więc z łaski swojej nie utrudniaj mi tego tymi migającymi serduszkami

.
Cytat:
Napisane przez Funghi Pokaż wiadomość
o tak, tez chce heenare mam nadzieje ze mój T. to przeczyta
Kupujcie,próbujcie bo nie wiecie co tracicie
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora