Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-07, 11:22   #827
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: GlossyBox, czyli dużo za małe pieniądze

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
No tak wielkości cząsteczeksie nie da zbadac, wiec moze rzeczywiście coś w tym jest

Ale gliceryna to zawsze gliceryna ten sam wzór chemiczny te same właściwości

A czym sie Pani kosmetolog zajmowała z ciekawości spytam ? bo musiała miec jakieś zródło swoich informacji, chętnie z ciekawości zgłębiłbym temat
Z tego, co pamiętam, to akurat wzór to nie wszystko, ale chemii od dawna nie mam, więc nie chcę nikogo wprowadzić w błąd, ani gadać bzdur.
Przecież nawet taki kwas hialuronowy może być i wielko- i małocząsteczkowy, sądzę, że to nie jedyny taki wypadek w chemii , a wielkość cząsteczek na pewno ma wpływ na działanie kosmetyku.
Sądzę też, że jakość samych składników może się różnić w kosmetykach selektywnych jak i naturalnych (a przynajmniej tych względnie tanich naturalnych), obstawiam też, że niektóre składniki aktywne mogą być też po prostu droższe - niemniej jednak, jak już mówiłam, ja się nie znam, to tylko takie luźne przemyślenia, to, co podpowiada mi intuicja. Może wszyscy robią nas w balona i nie ma różnicy między kremem przeciwzmarszczkowym za 50 i 250 zł.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując