Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 22:30   #1884
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Vila1987 Pokaż wiadomość
Ale powiedzcie mi, czy kolor włosów wróci, czy będzie taki jak na odrostach, o wiele wiele ciemniejszy?
Raczej nie, one teraz Ci sie wydaja takie ciemne przez kontrast-przy tych pofarbowanych naturalny kolor wyglada inaczej. Poza tym wczesniej Twoje wlosy kilka/kilkanascie lat mialy kontakt ze sloncem, a ono mialo wplyw na kolor. Te co odrastaja teraz mialy okazje miec niewielki jeszcze kontakt ze sloncem, ale z czasem zmienia kolor no i po kilku centymetrach/milimetrach trudno stwierdzic jaki ten kolor wlasciwie tak naprawde jest, im wiekszy odrost, tym lepiej bedzie widac

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
No możesz, ale nie szkoda Ci odrostu? Zależy też jaki masz kolor bo jak coś z blondów, bo sensu nie ma, bo i tak się wypłuka... Lepiej wiązać i ukrywać Ja pofarbowałam "ostatni raz" i niewiele mi to dało, bo wyglądam już jak i przed farbowaniem


no to czekam

A ja się Wam pochwalę -mój bobek mi już tak urósł, że się robi pojedyńczy dobieraniec Sorry, za brzydkie zakończenie ale jak ściągałam sweter to mi gumka spadła i musiałam go związać szybko i byle jak w kitajkę a skoro złapał się jedynak to podwójny zrobi się jeszcze ładniejszy -w końcu będę robić coś innego z włosów poza kitką i kokiem śmiesznie tylko wygląda to, że jest dwukolorowy, ale trudno i moim włosom chyba wiosna służy, bo są mega gładkie i błyszczące -nawet farbowańce
Katus piekny dobieraniec
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora