Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-15, 18:32   #3800
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Postaram sie zdejmować soczewki na jedną noc w tygodniu
a nie są pewne granice mojej naturalnej manii nie zdejmuję z czystej wygody........ i trochę lenistwa a trochę z niechęci do okularów

----------[MISSION COMPLETED]-----------------

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
A ten płyn można stosować do wszystkich soczewek?

Noszę soczewki też dość długo, bo już ponad 10 lat. I grzecznie zdejmuję je codziennie wieczorem, mimo że nadają się do ciągłego noszenia. Zdarzało mi się w nich spać (w pociągu, po imprezie itp.) i odczuwałam wtedy duży dyskomfort. Soczewki przyklejały się do gałki i były zamglone. Ostatnio nawet daję oczom więcej odpoczynku i staram się częściej nosić okulary (mimo że ich nie znoszę). Niestety okulistka przepisała mi za słabe i muszę kupić nowe. Typowe gadanie, że "wzrok trzeba trenować" itd. Tylko ja w nich widzę dobrze na odległość wyciągniętej ręki. Nie wiem, jak musiałabym "trenować", żeby widzieć w nich lepiej...
Można można,teoretycznie jest on skuteczniejszy w dezynfekcji a jednocześnie delikatniejszy dla oka ( przez brak konserwantów), chociaż akurat moja siostra twierdzi,że jest gorszy niż taki zwykły np.Opti free.
Tzn ją szczypały oczy tuż po założeniu soczewek i jeszcze głupia mi się nie przyznała , bo się bała, że skoro ją szczypie to nie będzie mogła nosić soczewek a bardzo jej na tym zależało i tak się męczyła przez jakiś czas, aż któregoś razu przyniosłam jej właśnie opti free od tej pory nie chce żadnego innego.
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora