Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-08, 14:23   #877
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez milka_m Pokaż wiadomość
Ex, Ninedin, Kitka pisała wcześniej, że to 18-105mm, czyli kit z zestawu

Dziewczyny mam takie pytanie, lubicie robić zakupy w SH? Kupujecie tam ubrania, czy tylko ja jestem jakaś dziwna nigdy w życiu niczego tam nie kupiłam. Tyle razy słyszałam jakie to perełki można znaleźć w lumpeksach a ja nawet nie potrafię tam wejść. Naprawdę takie fajne rzeczy można tam wyszukać?

Czuję się jak kosmitka zadając takie głupie pytanie, jakbym była z innego świata
Aa ok

Też miałam opory przed wejściem do sh, ale w końcu się przekonałam i dużo fajnych rzeczy znalazłam. Parę razy widziałam bluzki z metkami, raz były nowiutkie legginsy z HM z metką za 20 zł Naprawdę się opłaca wejść, bo można znaleźć fajne rzeczy w niskich cenach

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Ex ładna baskinka, ja musze sobie spódnicę z baskinką kupić

Ale dziś mam prezenty na Dzień Kobiet najpierw umowiłam się do fitness clubu na darmowy trening z trenerem-było super, rano TZ mi kupił w prezencie odżywkę potreningową (a ja sobie z tym żartowłam no ale przynajmniej zakup jej mi odchodzi) a wczoraj dostałam sms że wysłano do mnie paczkę, a ja niczego nie zamawiałam:brzy dal:dziś przyszła i okazało się że to z wizażu kiedyś dawno temu jakąś ankietę z playboya wypełniłam, o zapachach itp, i dostałam nagrodę fajny dzień a za niedługo z mamą na świąteczną kawusię do kawiarni idziemy albo pizze
Spódnice z baskinką mi się podobają, ale na kimś Ja mam za szerokie biodra

Wow, ale dzień, gratulacje
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora