Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-08, 16:41   #896
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIII

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Hej

wszystkiego najlepszego z okazji naszego pięknego Święta

kładę dziś tę szamponetkę Palette http://www.palette.schwarzkopf.pl/pa...e-o-linii.html
cudów się nie spodziewam ale może ciut ochłodzi
Tez kiedyś chciałam ja połozyc i w sumie nadal mnie korci ale boje sie,że włosy zalapia mi jakies kosmiczne kolory
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
hej hej

najlepszości Pięknoty

u mnie śniegu nie ma, ale tak jest zimno, że puchówkę znowu wyciągnęłam


zrobiłam fotki włosów, tzn. tak trochę, bo inaczej póki co nie umiem ale widać, że są ciemniejsze i jakoś udało mi się skompresować foty, mam nadzieję, że będzie coś widać
Mi sie bardzo podoba
Zaraz kolorek sie dopłucze jak to z farbami bywa

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Siemanko laseczki

Miałam już całą listę zakupów na marzec gotową ale jak zobaczyłam wczoraj cudowną białą baskinkę na necie, nietoperza pasiaka oraz zwykłego białego nietoperza w za☠☠☠istej cenie to już nie mogłam się oprzeć i wszystko uległo przemianowaniu- na pierwszym miejscu bluzki, a resztę planowanych zakupów rozłożę na marzec/kwiecień Kobiety.. No ale trzeba sobie dogadzać, w końcu dzisiaj nasze święto!

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANE

U mnie szaro buro i ponuro Ale nic mi tego dnia nie zepsuje, rano włączyłam sobie jeszcze raz kwejka od kylie (imie + nazwisko + photography i jesteś fotografem) i samopoczucie od razu mi skoczyło na +50

Ładne włoski Na tych zdj w ogóle nie widać że masz krótkie

Kituś a jaki masz obiektyw do Nikusia? 18-55mm?
Polecam sie na przyszłośc
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora