Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-12, 23:56   #699
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Cytat:
Napisane przez kapsel Pokaż wiadomość
hej koncentrat wzmacniający naczynka z wiataminą K 3% DermaCos firmy farmona:

skład: aqua,aesculus hippocastanum, phospholipids, phytonadione, chondrus crispus, glycerin, panthenol, acrylates C10-C30 alkyl acrylate crosspolymer, allantoin,diazolidinyl urea, iodopropynyl butylcarbamate, xanthen gum, carbomer, triethanolamine, phenoxyethanol, methylparaben,butylparabe n, ethylparaben,propylparabe n, isobutylparaben,parfum, EDTA, sodium hydroxide
aesculus hippocastanum-wyciag z kasztanowca
phospholipids-fosfolipidy
phytonadione-witamina K1
chondrus crispus-rodzaj glonu,chrzastnica kedzierzawa

Uwazam,ze jest to calkiem niezly kosmetyk i bedzie sie dobrze wywiazywal ze swojego zadania,dlatego tez wydaje mi sie bardziej warte uwagi stezenie 3%
Z podraznianiem to kwestia indywidualna poniewaz juz nie raz spotkalam sie szczegolnie z kremami dla naczynkowcow,ze ...dla kazdego cos innego

A,odnosnie nawilzenia to duzo zalezy od tego czy jestes typowym sucharkiem czy nie;w moim przypadku pewnie uzywalabym koncentratu pod filtr lub jeden z ulubionych nawilzaczy

Jezeli tylko masz dostep do tego koncentratu to smialo kupuj wiadomo,ze cudow nie bedzie poniewaz potrzeba czasu i regularnego stosowania ale jest calkiem dobry i wart uwagi.

Zawsze mozesz sobie tez sama zrobic serum z vit.K-na recepte mozna dostac ampulki Vitaconu;dzieki Nikicie odkrylam to cudo



Cytat:
Napisane przez ewelinaziaja Pokaż wiadomość
wiem, ze nie musi -np.nivea dla mnie sa cholerne ciezkie.
nie probowalam jeszcze tylko tego Aqua Sensation, http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14889 orientujesz sie czy jest ciezki czy lekki?

AA oceanic
- mówisz o tym?
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=10111
duzo o nim czytlam ale jeszcze nie probowalam
Dosc ciekawie wyglada ten krem zel Nivea,musze go obejrzec dokladniej tzn.sklad jak mi wpadnie w rece
niestety z Nivea nic nie probowalam testowac na swojej skorze wiec trudno mi mowic o konsystencji tymbardziej,ze kazda cera ma inne wymagania.

Krem AA to dokladnie ten,ktory pokazujesz w linku a swoja droga przypomnial mi sie jeszcze Krem zel Olay-dzieki Tobie chyba znowu go kupie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora