Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co mogę zmienić?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-24, 09:16   #1
kalia07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Zgierz, Łódź
Wiadomości: 23
Question

Co mogę zmienić?


Hej
Od niedawna przeglądam Wasze forum i widzę tutaj wiele ciekawych informacji i porad. Postanowiłam coś zmienić w swoim wyglądzie tylko nie bardzo wiem ani co ani jak
Może na początek powiem coś o sobie. Mam na imię Ola, mam 24 lata. Chciałabym wyglądać lepiej, inaczej... Chyba po prostu jakaś zmiana by się przydał, bo nie czuję się teraz dobrze. Jednak nie chcę żadnych radykalnych zmian. Jakieś drobiazgi, które pozytywnie wpłyną na mój wygląd.
Mam 170cm wzrostu, ważę ok 53kg. Karnację mam jasną i bardzo wolno się opalam (co zrobić żebym nie była ciągle taka biała? lato w końcu idzie). Myślę że może przydałby się jakiś delikatny makijaż tylko jaki?
Mam też problem z cerą nie jest w równomiernym kolorze i często mam jakieś wypryski. Ciągle mam nadzieję, że to samo jakoś minie i jak już jest lepiej to na nowo zaczyna wyskakiwać.
Włosy mam obecnie prawie do pasa. Obcinać bym ich nie chciała, ale może jakoś zmienić kolor? Mam jaśniejsze włosy niż na ostatnim zdjęciu, u fotografa jakiś ciemny kolor wyszedł. Może jakaś inna fryzura? Wiem, że przy mojej długości to chyba będą zawsze takie oklapnięte. Chociaż może się mylę?
Jeśli chodzi o ubrania najlepiej czuję się w czarnym, białym, szarości jakieś delikatne pastelowe kolory.
Co mi polecacie żeby zmienić? Najważniejsze jak mogę to zrobić?
Z góry bardzo dziękuję Wam za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0725 (2).jpg (179,8 KB, 620 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1841.jpg (125,2 KB, 646 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00246.jpg (95,0 KB, 542 załadowań)
kalia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując