Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pomocy ! Nie mogę już na siebie patrzeć...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-23, 21:37   #84
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: Pomocy ! Nie mogę już na siebie patrzeć...

Cytat:
Napisane przez miszka52 Pokaż wiadomość
W tym kolorze wyglądasz pięknie. Na pewno już nie "wampirowato" - jak to wcześniej ktos ośmielił się napisać. Pięknie podkreśla Twoje walory, tworząc ożywczą ramę dla twarzy. Obawiam się, czy w blondzie nie staniesz się taka trochę bez wyrazu. Był swego czasu trend wśród aktorek i celebrytek na "blondowanie" się. I wiele z nich nabrało pospolitego wyglądu. Bo jednak blond nie wszystkim pasuje. Jak się uprzesz, to Ci fryzjerka na głowie wszystko zrobi. Ale może nie zawsze warto się upierać ;P
Blond wcale nie jest pospolity, wręcz przeciwnie, jasny kolory wyróżniają z tłumu, rozjaśniają i odmładzają. Bez wyrazu to może jedynie są szare brązy, ale oczywiście trzeba mieć na względzie to, jaki kolor najbardziej pasuje danej osobie.

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez asiuniaax Pokaż wiadomość
Myślałam o chłodnym odcieniu blondu, dość jasnym, ale już wiem, że nie będę w nim wyglądać korzystnie. Moja fryzjerka akurat jest taka, że jeśli ona uważa, że będę w czymś wyglądać źle, to mi tego nie zrobi I chwała jej za to, bo potem byłby płacz i lament. Umówiłam się na 13go kwietnia, będziemy dodawać jasne refleksy. Stopniowo, nie gwałtownie, nie poddam się znów dekoloryzacji, choć muszę przyznać, że mimo tego i po cieniowaniu i odpowiedniej pielęgnacji są w lepszej kondycji niż były jeszcze niedawno. Fryzjerka poleciła mi nadal karmelowy odcień, ale już blondu. Co myślicie kobietki?
Myślę, że będzie Ci ładnie jak dodasz trochę słonecznych refleksów - na pewno taki zabieg ożywi i ociepli Twój wizerunek
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując