Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-16, 11:47   #76
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez katerineczka Pokaż wiadomość
Kochane ja jeszcze raz o tej mojej palecie naked. Czy wasze palety miały jakieś folie na cieniach? Albo jakieś inne zabezpieczenie? Bo u mnie pudełko było ewidentnie otwierane. A ta folijka na tym dołączonym pędzelku jest jk bylej ko pognieciona. Ogólnie pewnie bym oddala ale to zamówienie z tym boxem jest i mi zależy. .. a tak apropo jeszcze ktoś tu pisał że Pani na infolinii powiedziała ze te osoby które wzięły za przelew te boxy i tak ich już nie dostaną. A ja zaryzykowalm opłaciłam i wczoraj dostałam.
ja na Twoim miejscu bym wymienila ta palete. Jak zamawiałam swoja Naked 3 to jeden cien mi wypadal, pewnie uszkodzil się w transporcie, zadzwoniłam do Sephory, babka mi zamowila kuriera i zaznaczyłam na formularzu ze wymiana. I dosłali mi nowa palete, na szczęścia z nia już było wszystko ok.
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora