Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-16, 12:41   #89
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VIII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Kiedyś przez wiele lat używałam przeróżnych kremów Vichy, ale nie byłam z nich zadowolona szczególnie te na niedoskonałości zrobiły mi masakrę na twarzy mam w zapasie kilka miniatur Idealii, ale boję się użyć
Idealna fajna, ale za mało odżywcza dla mnie miałam i wersję do mieszanej i do suchej. Ładnie pachną przyjemnie się używa ale żeby jakieś spektakularne efekty po niej były to tak sobie
Na trądzik nie używałam akurat ale podobno ten Total Mat czy jakoś tak jest super na dzień.
Często chodziłam na szkolenia marek aptecznych, trochę tych różnych kosmetyków Przetestowałam

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Swoją drogą mam trochę probasow z str czy usiądę, ale nie wszystkie serię, mogę się podzielić, powinny być ważne, może uda mi się gdzieś sprawdzić ich ważność

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Kurde svr i uriage hahaha
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora