Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-01, 09:42   #955
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.X

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
zazdraszczam ja zanim postanowiłam że chcę te Bright Crystale z promocji to juz były wykupione na amen
Ojj nawet nie wiesz ile na nie czekałam, bo też były wykupione... udało mi się kliknąć parę minut po północy Potem już ich nie było

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Szaleństwo zakupowe z Ladymakeup.pl

Już niebawem rozpocznie się jedna z największych akcji rabatowych w Polsce! Sklep Ladymakeup.pl bierze udział w SZALEŃSTWIE ZAKUPÓW 2015! Weekend 3-4 października to okazja do kupienia ulubionych kosmetyków w ekstremalnie niskich cenach. Skorzystaj z 20% rabatu na marki takie jak:
Nie przegap okazji, takie święto zdarza się tylko raz w roku! Wybierz upragnione produkty i ciesz się ich niższą ceną!
HASŁO RABATOWE: szalenstwo2015 - koniecznie wpisz je w koszyku z zakupami, w polu "Kupon rabatowy" oraz zastosuj go
Akcja potrwa w dniach 03-04.10.2015, serdecznie zapraszamy do zakupów www.ladymakeup.pl
Nieeeeeee, a tak liczyłam, że zamówię coś z Hakuro

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
nie nadążam czytać;-)

Mogliby te próbki w syforze zmienić, bo nam +1000 pkt za dowolne zamówienie

Te banany mnie rozwalaja
Ja też nie nadążam

Też właśnie czekam na jakieś zmiany w S., bo o dziwo też mam taki kupon
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora